מס"ב - מרכז סליקה בנקאי

יתרונות גביה בהוראות קבע בנקאיות – מס"ב לעומת גביה בכרטיסי אשראי

אחד מהיתרונות הבולטים כאשר מתחילים לעבוד עם הוראות קבע בנקאיות במס”ב – מרכז סליקה בנקאי הוא היכולת להמשיך ולחייב את החשבון באופן קבוע ורציף. לעומת חיוב בכרטיסי אשראי שבו יש חשש לשינויים כמו כרטיס שהוחלף, אבד, פג תוקף, בוטל וכו’. חשבו על כך, כמה פעמים החלפתם מספר כרטיס אשראי בחמש השנים האחרונות? לעומת זאת, נסו להיזכר, כמה פעמים החלפתם את מספר חשבון הבנק שלכם?
שימוש בהוראת קבע באמצעות מסב – מרכז סליקה בנקאי מאפשר לכם להמשיך ולחייב את החשבון למשך שנים רבות לאחר שהלקוח בצע את העסקה, כל עוד הלקוח נהנה מהשירות, מבלי שתצטרכו ליצור קשר שוב. לעומת בתי עסק המתבססים על הוראות קבע בכרטיסי אשראי התלויים בכך שמספר כרטיס האשראי יהיה תקף חודשים מספר לאחר ביצוע העסקה. אם הלקוח ביטל את האשראי או עצר את התשלומים בו משום שהכרטיס אבד – תצטרכו ליצור עמו קשר ולחדש את העסקה. מצב זה עשוי לגרום לביטול עסקאות רבות משום שאתם נמצאים שוב ושוב בתהליך מכירה ללקוח של השירותים והמוצרים אותם השתכנע לרכוש לפני שהאשראי בוטל.

למי מתאים שרותי הגביה בחושן?

לכל מוסד/חברה/ארגון/עמותה שגובה תשלומים בהוראות קבע בנקאיות, בכל תחומי העיסוק. או לכל מוסד או ארגון המעביר כספים לגורמים חיצוניים.

האם יש מעקב על אישורי הרשאות בבנק?

קיימת חשיבות גבוהה למעקב על אישורי ההרשאות על מנת לדעת כי הפעולה שבוצעה לא נדחתה על ידי הגוף הפיננסי. יש אפשרות לעקוב אחר התשובות שהתקבלו מהבנק בזמן אמת.

הוראות קבע חוזרות: האם ניתן לעקוב אחריהן?

לעתים הוראת קבע אינה מכובדת על ידי הבנק מסיבות שונות. הדבר עשוי לקרות בשל משיכת יתר בחשבון, או הוראות קבע נוספות שנקבעו לאותו היום ועשויות לגרום לחריגה מהמסגרת המאושרת. יש אפשרות לעקוב אחר הוראות קבע שדווחו לבנק וחזרו.

לקוח המעוניין לשלם משני חשבונות בנק עבור קוד מוסד אחד. האם אפשרי?

כן. ניתן לגבות את התשלום מהלקוח עבור קוד המוסד/הארגון/עמותה משני חשבונות בנק.

כיצד הלקוח יודע לאיזה חברה או מוסד הוא שילם?

כאשר אתם יוצרים את הרישום הראשוני במס”ב אתם מקבלים מספר מזהה המכונה “קוד מוסד”. בדרך כלל, מרבית בתי העסק ישתמשו בקוד אחד לכל סוגי הפעילות שלהם. במידה ואתם מציעים מספר סוגי שירותים שונים לחלוטין ומעוניינים לפצל כל פעילות לקוד מוסד אחר לצורך זיהוי קל של הלקוח, ניתן להזמין קודי מוסד נוספים.

האם כדאי לקבל כמה קודי מוסד לאותו מספר חשבון (מוסד/ארגון)

במרבית המקרים, עבור רוב החברות והארגונים קל יותר להשתמש בקוד מוסד אחד. אם אתם רוצים לזהות איזה סוג חיוב בוצע? תוכלו לעשות זאת בממשק הניהול שלנו. במערכת הגבייה של “חושן” תוכלו להפיק דו”חות מפורטים המאפשרים לזהות בקלות את הפעולות שבוצעו ולאיזו פעילות הם משויכים. יחד עם זאת יש לתת את הדעת שלפי הנחיות הבנקים יש להקצות קוד מוסד לכל נושא חיוב. כגון תרומות, שכירות, מנויים וכו’.

לקוחות המעוניינים לזהות איזו חברה עומדת מאחורי קוד מוסד המופיע בתדפיס הבנק יכולים לבדוק זאת עם סניף הבנק שלהם.

לסיכום, שימוש בשירותי מסב – מרכז סליקה בנקאי מאפשרים לכם לגבות תשלומים מבלי לגרוע ממסגרת האשראי של לקוחותיכם. החיוב מתבצע בכל חודש ישירות מחשבון הבנק של הלקוח ועובר לחשבונכם עוד באותו היום.

צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להציג בפניכם את מערכת החיוב היעילה שלנו.

למה דוקא חושן?

חושן תוכנה בע״מ היא חברה ותיקה, מזה כ-40 שנה (כחברה בע"מ), בתחום עיבוד נתונים שוטפים למגוון סוגי עסקים והמפעילה המורשית הראשונה של מס"ב. התוכנה הייחודית מאושרת על ידי רשות המיסים וניתן להפיק באמצעותה מסמכים כספיים.

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם

01

שירות אישי ואדיב.

02

עובדים מקצועיים, אחראיים ומסורים.

03

שרות לקוחות יעיל ומהיר.

04

ליווי צמוד מרגע החתימה ועד לעבודה השוטפת.

05

מחירים אטרקטיביים במיוחד.

סגירת תפריט